Strony

Żaluzje Poziome i Pionowe

Żaluzje poziome są jednymi z najpopularniejszych systemów zaciemniających pomieszczenie.  Posiadają odpowiednio wyprofilowane lamelki które skutecznie odbijają promienie słoneczne a pomieszczenie nie nagrzewa się. Sprawiają wrażenie lekkości, delikatności i pasują do każdego typu okien: drewnianych i plastikowych. 

Wyróżniamy różne typy żaluzji poziomych : 


  • wąskie ( żaluzje o szerokości lameli 16 mm ) 
  • szerokie ( żaluzje o szerokości lameli 50 mm ) 
  • drewnopodobne ( imitują drewno tworząc wyjątkowy efekt dekoracyjny ) 
  • perforowane ( charakteryzują się dziurkowaną powierzchnią na lamelach ) 
Więcej informacji i zdjęć znajdziesz na naszej stronie: http://7tradehouse.pl/zaluzje_poziome_standardowe/Żaluzje drewniane - osłony okienne idealne dla osób które cenią sobie naturalne piękno i doskonale komponują się w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Żaluzje drewniane mogą być montowane do ramy okna, ściany czy sufitu. 

Posiadamy ogromny wybór kolorystyczny lamelek, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 


Żaluzje bambusowe - składają się z równomiernie ułożonych listewek, a naturalne barwy tworzą niezwykle harmonijny wygląd. Elastyczne, mocne i odporne na każde warunki, dzięki czemu mogą mogą znaleźć się różnych wnętrzach : w salonie, pokoju dziecięcym czy łazience. 


Żaluzje laminowane - lamele wykonane są litego drewna pokrytego dodatkowo dekorem, który znacznie podkreśla kolor drewna Więcej informacji i zdjęć znajdziesz na naszej stronie: : http://7tradehouse.pl/zaluzje_drewniane/Żaluzje Pionowe - pionowo zawieszone pasy tekstylne które pasują do okien czy witryn o dużych wymiarach. Stosowanie przeważnie są szkołach, biurach ale i coraz częściej w mieszkaniach prywatnych. 

Zamykanie i otwieranie żaluzji za pomocą sznurka i łańcuszka ( który zmienia kąt ustawienia pasów ). 


Nasza oferta zawiera ok 174 materiały w różnych kolorach i odcieniach. 

Więcej informacji i zdjęć znajdziesz na naszej stronie: http://7tradehouse.pl/zaluzje_pionowe_standard/